Nábor na otvorené pozície v rámci Leadership programu

Chceš byť úspešným manažérom a to v blízkej budúcnosti?

Chceš zažiť intenzívne a kvalitné zapracovanie do tvojej novej manažérskej role?

Prihlás sa do Leadership programu v Kauflande, ktorý je určený pre absolventov VŠ.

Obsadzujeme aj na prevádzke aj na centrále!

Nástup 1.7. alebo 1.10. Viac informácií

Tešíme sa na teba.

Hľadáme nadšencov technológií

Ponúkame bezplatnú stáž primárne pre študentov techniky, technických smerov, grafikov, žurnalistiky a marketingu (avšak to nie je podmienkou) na pozíciu redaktora, ktorý by sa primárne staral o obsahu pre stránku https://digitalportal.sita.sk (písanie noviniek zo sveta IT a technológií, preklad zahraničných článkov a zdrojov). Veľkou výhodou do budúcna pri hľadaní práce je možnosť pridať si nové referencie a vylepšiť tak svoj životopis. Ponuka stáže bude prebiehať online, doba stáže je na konkrétnej dohode medzi študentom, ktorý má záujem o prax a nami. Študenti, ktorí milujú smartfóny, notebooky, headsety a chcú si novinky na trhu vyskúšať medzi prvými nemajú jednoduchšiu možnosť, ako pridať sa k nám. Radi ich privítame u nás v teame skúsených redaktorov na DigitalPortal.SITA.sk, naučíme ich ako písať a poskytneme aj potrebné vedomosti, skúsenosti a know-how, ktoré môžu byť odrazovým mostíkom do študentovej kariéry.

Čo za to požadujeme? Prehľad v oblasti, o ktorej chcú študenti písať a aspoň priemernú kvalitu písomného prejavu. Napokon aj čas. Ak môžu písaniu obetovať hodinu až dve denne, je to ideálne. Samozrejme, čas je vždy o dohode, sme v tomto veľmi flexibilní. Fungujeme na redakčnom systéme WordPress, je to ľahké a jednoduché (v prípade potreby zaučíme). Okrem písania tak študenti získajú ďalšie skúsenosti (s WordPress redakčným systémom, programovaním a ďalšími) čo je ďalší bonus pri hľadaní zamestnania a know-how! Nezáleží nám na tom, aký študent má záujem, pokojne to môže robiť aj popri škole, prípadne popri školskej praxi, práci či inak. Záujemci nech sa nám ozvú na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Pracovná ponuka spoločnosti AŽD Praha s.r.o.

Technický inžinier

Pracovné ponuky spoločnosti REMAX

Spoločnosť RE/MAX je najrešpektovanejšiou značkou v oblasti realít po celom svete už viac ako 50 rokov. REMAX Vaša budúcnosť je pobočka, ktorá rozvíja know-how v okolí Martina. Kladie dôraz na vzdelávanie, osobný rozvoj a kariérny rast jednotlivých obchodných partnerov. Buduje profesionálny realitný tím s pôsobnosťou v Martine a okolí pre Žilinský kraj. Zameriava sa na profesionálne realitné služby, kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností či poskytujeme aj hypotekárne poradenstvo.

Pracovné ponuky:

• vývojár WEB stránky,